Movies
Ratings
127
Little ForestRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
SullyRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.0