Movies
Ratings
59
TwilightRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5