Titles you rated
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Blow OutRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Citizen KaneRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.5
The StrangerRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Blue VelvetRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
L.A. ConfidentialRated ★ 5.0
After HoursRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.5
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 4.5