Movies
Ratings
319
Django UnchainedRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 1.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0