Titles you rated
LegendRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Never ForeverRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0