Movies
Ratings
118
Forrest GumpRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 2.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
HeatRated ★ 2.0
Die Hard 2Rated ★ 2.0
Back to the Future Part IIRated ★ 2.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 2.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
SpeedRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0