Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
BurntRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 4.0