Titles you rated
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.5
MapadoRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.5- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.5
10,000 BCRated ★ 4.5
KnowingRated ★ 4.5
Lifting King KongRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0