Titles you rated
La La LandRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Monster HuntRated ★ 1.0
Before I Go to SleepRated ★ 2.5
FrankRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 1.5
Machete KillsRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0