Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 1.5
BAKA's IdentityRated ★ 3.5
Dear TomorrowRated ★ 2.0
Teki ComethRated ★ 2.5
Swimming in a Sand PoolRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.0
One Second Ahead, One Second BehindRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.5
100 Yen LoveRated ★ 3.5
TagRated ★ 4.0
Battles Without Honor and HumanityRated ★ 5.0
Deadman InfernoRated ★ 4.0
Hibi RockRated ★ 3.0
Solomon's Perjury 2: JudgmentRated ★ 4.5
Solomon's Perjury 1: SuspicionRated ★ 4.5
Nowhere GirlRated ★ 4.0
Samurai FictionRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 2.0