Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
- New my fair PrincessRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0- TrickRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0
Queen of ReversalsRated ★ 3.0