Movies
Ratings
1153
Alice in EarnestlandRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 2.5
The InternRated ★ 2.5
SpyRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Last KnightsRated ★ 0.5
Hail, Caesar!Rated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Snow PathsRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0