Titles you rated
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 1.0
WantedRated ★ 4.0
AliensRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0