Titles you rated
Thor: Love and ThunderRated ★ 5.0
Re-startRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 5.0
The 8th NightRated ★ 2.0
CallRated ★ 2.5
Enola HolmesRated ★ 1.5
TenetRated ★ 4.0
Project PowerRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Thank You for SmokingRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The Dark TowerRated ★ 2.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 2.5