Titles you rated
We Were SoldiersRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0