Titles you rated
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
102 DalmatiansRated ★ 2.5
Ender's GameRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0
PompeiiRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
MurdererRated ★ 0.5
Cats & DogsRated ★ 2.0
ObsessedRated ★ 0.5
The RingRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 1.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 1.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5