Titles you rated
Goya's GhostsRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The SignalRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.0
CrankRated ★ 3.0
The Number 23Rated ★ 2.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Money MonsterRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5
Born to DanceRated ★ 2.0
Ben-HurRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.5
JoyRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 3.5