Titles you rated
The Best OfferRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5- Romeo and JulietRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
The CrowRated ★ 2.0
Swing VoteRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 4.0
The Great DictatorRated ★ 3.0
French KissRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
The Color of MoneyRated ★ 4.0
Love StoryRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Inside JobRated ★ 4.0