Movies
Ratings
570
TogetherRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
FailanRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
FirefightersRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
PawnRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 3.0