Titles you rated
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
SkyscraperRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 4.0
JigsawRated ★ 4.0
The Girl in the Spider's Web: A New Dragon Tattoo StoryRated ★ 3.5
PeppermintRated ★ 2.0
Dark PhoenixRated ★ 2.5
Black MoneyRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
Mokpo the HarborRated ★ 5.0
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The RingRated ★ 3.5
TremorsRated ★ 4.5
Running ManRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 4.0