Titles you rated
FriendRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 0.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Little AshesRated ★ 5.0
Bel AmiRated ★ 4.0
Original SinRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 5.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 2.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Free WillyRated ★ 3.0
Sense and SensibilityRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0