Movies
Ratings
298
Doctor StrangeRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 3.5
ReturnRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The RestlessRated ★ 2.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
Come Rain, Come ShineRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5