Series
Ratings
48
True DetectiveRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 5.0- K-ON!!Rated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.0- K-ON!Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 2.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0