Titles you rated
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0