Movies
Ratings
49
Phone BoothRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0