Series
Ratings
142 House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0 House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
 Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0 Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
 Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5 Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
 Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0 Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
 AtypicalRated ★ 4.0 AtypicalRated ★ 4.0
 AtypicalRated ★ 4.0 AtypicalRated ★ 4.0
 AtypicalRated ★ 4.0 AtypicalRated ★ 4.0
 AtypicalRated ★ 4.0 AtypicalRated ★ 4.0
 The Sex Lives of College GirlsRated ★ 3.5 The Sex Lives of College GirlsRated ★ 3.5
 The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 4.0 The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 4.0
 Normal PeopleRated ★ 4.5 Normal PeopleRated ★ 4.5
 Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.5 Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.5
 Never Have I EverRated ★ 4.0 Never Have I EverRated ★ 4.0
 Never Have I EverRated ★ 4.0 Never Have I EverRated ★ 4.0
 Never Have I EverRated ★ 4.0 Never Have I EverRated ★ 4.0
 Younger Season 7Rated ★ 1.5 Younger Season 7Rated ★ 1.5
 YoungerRated ★ 2.0 YoungerRated ★ 2.0
 YoungerRated ★ 2.5 YoungerRated ★ 2.5
 YoungerRated ★ 3.0 YoungerRated ★ 3.0
 YoungerRated ★ 3.5 YoungerRated ★ 3.5