Movies
Ratings
340
Inside meRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5