Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
FuryRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 1.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0