Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 0.5
LucyRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.0
Wishing StairsRated ★ 2.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 1.5
One Missed CallRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.5
Transporter 3Rated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.5