Movies
Ratings
726
Wonder WomanRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Don JonRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
ArmageddonRated ★ 3.5
FearlessRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 3.5
Project ARated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
TyphoonRated ★ 2.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 3.5