Series
Ratings
15
Master's SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0