Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
England Is MineRated ★ 5.0
RudderlessRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
The BachelorsRated ★ 4.0