Titles you rated
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
March Comes in Like a LionRated ★ 5.0
March Comes in Like a LionRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0