Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The JackalRated ★ 5.0
Galaxy QuestRated ★ 5.0
EraserheadRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
DevilRated ★ 3.0
Blood: The Last VampireRated ★ 5.0
RidersRated ★ 4.0- Running WildRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
Memphis BelleRated ★ 4.0
Mad MaxRated ★ 5.0
Eternal EmpireRated ★ 5.0
Astro BoyRated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 4.0
PaybackRated ★ 4.0
The Evil DeadRated ★ 5.0
A Single SparkRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0