Series
Ratings
223
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
Rent-a-Girlfriend Season 2Rated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Rent-a-GirlfriendRated ★ 3.0- In/SpectreRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
In/SpectreRated ★ 2.5
Wind Breaker Season 2Rated ★ 3.5
Wind BreakerRated ★ 3.5
Tastefully YoursRated ★ 3.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 3.0
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 3.0
OKITSURA: Fell in Love with an Okinawan Girl, but I Just Wish I Know What She’s SayingRated ★ 3.0