Movies
Ratings
854
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
WickedRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
FollowingRated ★ 1.5
The Case for ChristRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
The MarvelsRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Insidious: The Red DoorRated ★ 2.0
The FlashRated ★ 3.5