Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 1.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Best ChefRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.0
QuickRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0