Movies
Ratings
45
Suspect XRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0