Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 2.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
Bride WarsRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0