Movies
Ratings
120
Stuart LittleRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Bridge on the River KwaiRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
ClickRated ★ 3.0
Shanghai NoonRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
HannaRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
John QRated ★ 3.0
October SkyRated ★ 5.0