Titles you rated
New WorldRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0