Series
Ratings
86
Shotgun MarriageRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
StartupRated ★ 2.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Lunch QueenRated ★ 4.5
Love GenerationRated ★ 4.0
The 101st ProposalRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
The Grand FamilyRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 5.0