Movies
Ratings
356- VirusRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
StreamingRated ★ 1.5
Green BookRated ★ 4.0
SinkholeRated ★ 3.0
7 O'clock Luncheon for the Broken HeartedRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5