Series
Ratings
28
KarmaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Doctor SlumpRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
SimonRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0