Movies
Ratings
37
The Raid 2Rated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
3 Days to KillRated ★ 3.0
Interview with a HitmanRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
The RaidRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0