Movies
Ratings
721
CloserRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 1.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
IbelinRated ★ 5.0
ItRated ★ 2.5
Orion and the DarkRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
PurlRated ★ 4.0
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5