Series
Ratings
494
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
S LineRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
My Perfect StrangerRated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 1.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0