Movies
Ratings
289
Bird BoxRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0