Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Queen CrabRated ★ 1.5
WickedRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The Animal KingdomRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
Swiss Army ManRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Apocalypse RunnerRated ★ 3.5
The Insect ManRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.5
A Dangerous WomanRated ★ 3.5
Summer Time Machine BluesRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0