Series
Ratings
12
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
Digimon FrontierRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0